Preekrooster 2019-2020

Vieringen 2019-2020

 

September Locatie Voorganger Opmerkingen
Zo. 8 sept.
10.30 uur
Abtswoude Tina Geels Start nieuwe seizoen KK
Zo.15 sept.
10.30 uur
Abtswoude Martijn Junte
Zo. 22 sept.
9.30 uur
Lutherse kerk Marianne van den Broek Vredeszondag
Zo. 29 sept.
9.30 uur
Lutherse kerk Karl van Klaveren
Oktober      
Za. 5 okt.
19.00 uur
Lutherse kerk Tina Geels  Themaviering
Zo. 13 okt.
10.30 uur
Abtswoude Reinhold Philipp
Zo. 20 okt.
11.15 uur
Lutherse kerk Tina Geels i.s.m. KahN
Brood en Wijn
KK
Zo. 27 okt.
9.30 uur
Lutherse kerk Martine Wassenaar

 

November Locatie Voorganger Opmerkingen
Za. 2 nov.
19.00 uur
Lutherse kerk Tina Geels Herdenken en verbinden
Zo. 10 nov.
10.30 uur
Abtswoude Jan Klijnsma
Zo. 17 nov.
10.30 uur
Abtswoude Eric Cossee
Zo. 24 nov.
9.30 uur
Lutherse Kerk Hans van Drongelen
December
Zo. 1 dec. 9.30 uur Lutherse kerk Tina Geels 1ste Advent
Themaviering
Zo. 8 dec.
10.30 uur
Abtswoude Peter Wilbrink 2de Advent
Zo. 15 dec.
10.30 uur
Abtswoude Tina Geels 3de Advent
Zo. 22 dec.
9.30 uur
Lutherse kerk Amanda Lang 4de Advent
Di. 24 dec.
19.30 uur
Lutherse kerk Tina Geels Kerstavond
dienst
Di. 25 dec.
11.15 uur
Lutherse kerk Ton Meijknecht 1ste Kerstdag
i.s.m. KahN
KinderKring
Zo. 29 dec.
9.30 uur
Lutherse kerk Marianne van den Broek Eindejaarsdienst

 

Januari Locatie Voorganger Opmerkingen
Zo. 5 jan.
10.30 uur
Abtswoude Tina Geels Kleine Bieb en
Zo. 12 jan.
10.30 uur
Abtswoude Reinhold Philipp
Zo. 19 jan.
10.30 uur
Abtswoude Tina Geels Nieuwjaars-
ontmoeting KK
Zo. 26 jan.
9.30 uur
Lutherse kerk Martijn Junte
Februari
Zo. 2 febr.
10.30 uur
Abtswoude Wim Jansen Kleine Bieb KK
Zo. 9 febr.
10.30 uur
Abtswoude Carola Dahmen KahN te gast
Zo. 16 febr.
10.30 uur
Abtswoude Marianne van den Broek
Zo. 23 febr.
9.30 uur
Lutherse kerk Tina Geels Brood en wijn

 

Maart Locatie Voorganger Opmerkingen
Zo. 1 maart
10.30 uur
Abtswoude  Nog in te vullen Themaviering
Kleine Bieb KK
Zo. 8 maart
10.30 uur
Abtswoude Martine Wassenaar
Zo.15 maart
10.30 uur
Abtswoude Tina Geels
Zo.22 maart
9.30 uur
Lutherse kerk Ivo de Jong
Zo. 29 maart
9.30 uur
Lutherse kerk Len Lafeber
April      
Zo. 5 april
10.30 uur
Abtswoude Tina Geels Palmzondag KK
Kleine Bieb
Do. 9 april
19.30 uur
Abtswoude Tina Geels Witte donderdag,
Brood en Wijn
Vr. 10 april
19.30 uur
Lutherse kerk Project Goede Vrijdag
i.s.m. KahN
Zo. 12 april
10.30 uur
Abtswoude Tina Geels Pasen KK
Zo. 19 april
9.30 uur
Lutherse kerk Marianne van den Broek
Zo. 26 april
9.30 uur
Lutherse kerk Tina Geels

 

Mei Locatie Voorganger Opmerkingen
Zo. 3 mei
10.30 uur
Abtswoude nog in te vullen Kleine Bieb
Zo. 10 mei
10.30 uur
Abtswoude Koen Holtzapffel
Zo. 17 mei
10.30 uur
Abtswoude Jan Kleinsma
Zo. 24 mei
9.30 uur
Lutherse kerk Marijke Kwant
Zo. 31 mei
9.30 uur
Lutherse kerk Tina Geels Pinksteren
Brood en Wijn KK
Juni      
Zo. 7 juni

10.30 uur

Abtswoude Renske Oldenboom Kleine Bieb KK
Zo. 14 juni
10.30 uur
Abtswoude Len Lafeber
Zo. 21 juni
10.30 uur
Abtswoude Günther Stürms
Zo. 28 juni
9.30 uur
Lutherse kerk Karl van Klaveren

 

Juli Locatie Voorganger Opmerkingen
Zo. 5 juli
10.30 uur
Lutherse kerk Tina Geels afsluiting seizoen
kleine Bieb KK
Zo. 12 juli
10.30 uur
Abtswoude Joep de Valk
Zo. 19 juli
10.30 uur
Abtswoude Amanda Lang
Zo. 26 juli
9.30 uur
Lutherse

kerk

Nog in te vullen
Augustus
Zo. 2 aug.
10.30 uur
Abtswoude  Geen dienst
Zo. 9 aug.
10.30 uur
Abtswoude Geen dienst
Zo. 16 aug.
10.30 uur
Abtswoude nog in te vullen
Zo. 23 aug.
9.30 uur
Lutherse
kerk
Amanda Lang
Zo. 30 aug.
9.30 uur
Lutherse kerk Karl van Klaveren

 

Brood en wijn: viering van Brood en Wijn (Avondmaal)
Iedereen is welkom of je tot een kerk behoort of niet.
KahN– Kerk aan het Noordeinde (studentengemeente)

KK
– kinderkring (leeftijd basisschool) bij voldoende belangstelling, door de ouders zelf geleid.
Komend seizoen gedeeltelijk i.s.m. KahN.
Ouders kunnen hun kind(eren) hiervoor opgeven bij cm.geels@planet.nl
Spontaan meedoen zonder opgave vooraf kan altijd.